Apie mus

Kvartale numatyta žalioji zona, skirta bendruomenės reikmėms, poilsio, sporto, vaikų žaidimų aikštelėms. Taip pat sklypas ribojasi su valstybine žaliąja zona, kurioje yra 35 arų dydžio vandens telkinys. Beveik visos mūsų kvartalo gatvės baigiasi akligatviais, saugosiančiais Jūsų ramybę nuo didelio automobilių eismo.

Patogus susisiekimas su svarbiausiais objektais. Vilniaus centrą automobiliu galima pasiekti vos per 15-20 minučių, Santariškių klinikos ar artimiausias prekybos centras vos už 5 minučių kelio, iki ežero vos pora minučių.

Skirtingo dydžio sklypų pasirinkimas, pušynas ar pavienės pušys sklype, leis kiekvienam išsirinkti tinkamiausią variantą ir susikurti savo svajonių namus. Tai vieta siekiantiems privatumo, ramybės, sveiko ir aktyvaus gyvenimo gamtoje, nenutolstant nuo Vilniaus centro.

Visai šalia esantys Gulbino, Balsio ežerai, taip pat Sausas, Also, Bevardis ir kiti ežerėliai, Verkių regioninio parko ir Žaliųjų Ežerų kraštovaizdžio draustinio apsuptis, sudaro užmiesčio pojūtį, tad sunku patikėti, kad vis dar esi Vilniaus miesto teritorijoje.

Norintiems mūsų įmonės architektai bei inžinieriai gali suprojektuoti jų svajonių namus, suskaičiuoti statybų sąmatas, atlikti visus reikalingus derinimus ir gauti reikiamus dokumentus/leidimus statyboms.

Atsižvelgiant į PUŠŲ KALVŲ kvartalo vietą Vilniaus mieste, rinkos tendencijas, šalia pilnai išparduotą 54 gyvenamųjų sklypų kvartalą, sklypas sparčiai besivystančiame Mažųjų Gulbinų mikrorajone taip pat ir puiki investicija, su galimybe ne tik išsaugoti investuotus pinigus, bet ir užsidirbti. Nes žemė yra tikrasis turtas.

Patogus susisiekimas ir infrastruktūra:

~ 13 km iki Vilniaus miesto centro;
~ 6 km iki Santariškių klinikinės ligoninės;
~ 3 km prekybos centras „Link Molėtų”;
~ 5 km iki Riešės gimnazijos;
~ 5km iki Riešės vaikų darželio;
~ 3 km iki vaikų darželio „Malūnėlis”;
~ 5 km iki Balsių progimnazijos ir pradinės mokyklos;
~ 1,5 km iki Balsio ežero paplūdimių;
~ 1,4 km iki Gulbino ir mažojo Gulbinų ežerų.

Detaliajame miesto plane numatyti naujų darželio ir mokyklos sklypai, parduotuvė, kurie įsikurs vos už kilometro nuo PUŠŲ KALVŲ gyvenamųjų namų kvartalo.

Laukiame Jūsų, atvykite apsidairyti, nes čia kurti laimę paprasta!

SUSIDOMĖJOTE? TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE!